Szerokość użytkowa podestu– 900 x 900 mm

Podest zawiera wsporniki

Zabezpieczenie antykorozyjne – ocynk + lakierowanie proszkowe 9005 czarny drobna struktura

Wypełnienie – krata profilowana

2789,00

+ darmowa dostawa
Kategoria:

Podest krata profilowana V2 ocynk + malowanie proszkowe czarny 9005

Podest schodów modułowych Asta Wariant V3 to wyjątkowo solidne i wszechstronne rozwiązanie, które doskonale łączy funkcjonalność, estetykę i trwałość. Ten produkt znakomicie sprawdzi się w różnych zastosowaniach, zapewniając nie tylko komfort użytkowania, ale także maksymalne bezpieczeństwo.

Główne Cechy Produktu:

  1. Konstrukcja Modułowa: Podest Asta V3 został stworzony z myślą o łatwości montażu i dostosowania do różnych przestrzeni. Modułowa konstrukcja pozwala na elastyczność w  różnych zastosowaniach.
  2. Wypełnienie Krata Profilowana: Wypełnienie kratą profilowaną jest znakiem rozpoznawczym tego produktu. Ten rodzaj wypełnienia zapewnia nie tylko doskonałą stabilność, ale również znakomitą przyczepność, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, co jest szczególnie istotne na zewnątrz budynków.
  3. Ocyńkowany i Malowany Proszkowo: Konstrukcja podestu została ocyńkowana, co skutecznie chroni ją przed korozją i uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami atmosferycznymi. Ponadto, malowanie proszkowe nadaje produktowi estetyczny wygląd, jednocześnie zapewniając ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  4. Trwałość i Wytrzymałość: Podest Asta V3 wyróżnia się doskonałą trwałością i wytrzymałością. To produkt, który sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.
  5. Prosty Montaż i Dostosowanie: Montaż podestu jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Dzięki modułowej konstrukcji, można dostosować go do konkretnych potrzeb i wymagań klienta.

Podsumowując, Podest Schodów Modułowych Asta Wariant V3 to solidne i funkcjonalne rozwiązanie, które łączy w sobie trwałość, estetykę i wszechstronność. To idealny wybór dla tych, którzy poszukują produktu, który sprosta najwyższym standardom bezpieczeństwa i jakości. Produkt ten z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Potrzebujesz innego rozwiązania? sam zaprojektuj schody:

konfigurator do schodów
cennik schodów asta
balustrady do schodów
balustrady modułowe, barierki
Shopping Cart
Scroll to Top