Szerokość użytkowa podestu– 900 x 900 mm

Cena nie zawiera słupów. Słupy do wyboru w trzech wysokościach 1, 2, 3 m

Zabezpieczenie antykorozyjne – ocynk + lakierowanie proszkowe 9005 czarny drobna struktura

Wypełnienie – krata profilowana

1821,00

+ darmowa dostawa
Kategoria:

Podest krata profilowana V7 ocynk + malowanie proszkowe czarny 9005.

Cena nie zawiera słupów, dobierane są do wysokości, na której znajduje się podest.

Podest schodów modułowych Asta Wariant V7 to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie solidność, estetykę i trwałość. Ten produkt jest zaprojektowany, aby sprostać różnym zastosowaniom, zapewniając użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo.

Najważniejsze Cechy Produktu:

  1. Konstrukcja Modułowa: Podest Asta V7 posiada modułową konstrukcję, co umożliwia łatwy montaż i dostosowanie do różnych przestrzeni i potrzeb. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.
  2. Wypełnienie Krata Profilowana: Wypełnienie kratą profilowaną to cecha charakterystyczna tego produktu. Zapewnia ona doskonałą stabilność i przyczepność, nawet w trudnych warunkach pogodowych, co jest istotne na zewnątrz budynków.
  3. Ocyńkowany i Malowany Proszkowo: Konstrukcja podestu jest ocyńkowana, co skutecznie chroni ją przed korozją i uszkodzeniami spowodowanymi przez warunki atmosferyczne. Malowanie proszkowe nadaje produktowi estetyczny wygląd i zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  4. Trwałość i Wytrzymałość: Asta V7 wyróżnia się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Konstrukcja jest solidna i wykonana z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że produkt jest odporny na intensywną eksploatację.
  5. Prosty Montaż i Dostosowanie: Montaż podestu jest łatwy i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Modularna budowa umożliwia dostosowanie go do konkretnych potrzeb i warunków.

Podsumowując, Podest Schodów Modułowych Asta Wariant V7 to solidne, estetyczne i wszechstronne rozwiązanie. Jest to doskonały wybór zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, którzy oczekują produktu spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Niezależnie od zastosowania, ten podest zapewnia niezawodność i trwałość przez wiele lat.

Potrzebujesz innego rozwiązania? sam zaprojektuj schody:

konfigurator do schodów
cennik schodów asta
balustrady do schodów
balustrady modułowe, barierki
Shopping Cart
Scroll to Top